bel air

Najdrahší dom v Amerike

Naprieč celou Amerikou sa nachádzajú tisíce domov na predaj. Nie každý však môže ponúknuť vybavenosť akou disponuje momentálne najdrahšia nehnuteľnosť na predaj – Mega Mansion  v Los Angeles.  

Najdrahší dom v Spojených Štátoch

Toto mega sídlo leží v meste Los Angeles v jednej z najprestížnejších štvrtí Bel-Air. Táto štvrť je domovom mnohých milionárov a celebrít ako napríklad Nicolas Cage alebo Elon Musk (generálny riaditeľ firmy Tesla Motors a majiteľ SpaceX). Jedny s predošlých majiteľov tejto nehnuteľnosti boli aj Beyonce a Jay-Z.

Dom ponúka neskutočnú rozlohu 3530m², ktorá musí postačiť aj tým najnáročnejším klientom. Nájdeš tu 12 izieb a 21 kúpelní čo je dostatočne veľa na to aby si tu spravil tú najväčšiu párty v celom LA.

Výhľad z domu
Výhľad z domu

Čo všetko ponúka toto mega sídlo?

Súčasťou domu je vlastné domáce kino s uhlopriečkou 6.7 metra, do ktorého sa pohodlne zmestí 40 ľudí! Môžeš si tak vychutnať film ako by si bol práve v kine. Projektor je vybavený špičkovým 4K obrazom a čistý zvuk ti zaručí 57 reproduktorov a 16 subwooferov. Ďalej je súčasťou domu aj bazén s prekrásnym výhľadom na LA, 4 bowlingové dráhy, tenisové kurty či vlastný heliport na streche nehnuteľnosti. Vlastná telocvičňa je taktiež samozrejmosťou a čo je lepšie ako ísť potom do súkromnej sauny? Dom poskytuje výhľad ako žiadny iný. Máte výhľad až na oceán či okolité pohoria v diaľke. 

Už len čakať na správneho kupca, ktorému nebude vadiť cena, ktorá je stanovená na rekordných 250 miliónov dolárov čo je najviac v histórií USA. Ak si kúpiš tento nadštandardný dom dostaneš ku nemu aj zbierku áut v hodnote 30 miliónov dolárov. Na fotografiách si môžeš prezrieť túto unikátnu nehnuteľnosť. Nasťahoval by si sa hneď, však?

Ak sa ti článok páčil, budeme vďačný za zdieľanie
fb-share-icon

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.