Slideshow TOPlist

Six Flags White Water

Čo padne počas leta lepšie ako ochladenie v studenej vode ? V aquaparku Six Flags White Water sa zabaví každý, či už ste dospelý alebo dieťa nájdete si tu svoje. Aquapark sa nachádza v severozápadnej časti mesta Atlanta v štáte Georgia. Pôvodne bol otvorený v roku 1984 pod názvom White Water Atlanta, neskôr v roku 1999 bol však odkúpený spoločnosťou Six Flags, ktorá vlastní po USA množstvo zábavných parkov.

Areál parku je veľký 69 akrov alebo 280 000 mnájdete tu 23 rôznych atrakcií, medzi ktoré patria šmýkačky, tobogany, či divokú rieku.

Dnes Six Flags White Water patrí k najviac navštevovaným aquaparkom naprieč celou Severnou Amerikou. V roku 2012 cez jeho brány zavítalo cez pol milióna návštevníkov.

aquapark white water

Vstupné a iné poplatky

Ak plánujete navštíviť aquapark autom, tak počítajte s tým, že budete musieť zaplatiť denné parkovné, ktoré Vás vyjde na $15. Cena za denní vstup do areálu Six Flags White Water je $36.99 pre dieťa do 120cm, nad 120cm vstupné činí $41.99, no ak si lístky objednáte prostredníctvom ich internetovej stránky, tak Vás vyjdú na $36.99 ako pre dieťa tak aj pre dospelého. Deti do dvoch rokov majú vstup zdarma.

Musíte však počítať s drahším jedlom, napríklad za pizzu a 4 poháre pitia zaplatíte až $40 alebo za cheesburger + pitie $15 čo nie je práve najmenej.

 

Otváracie hodiny

Aquapark je otvorený počas júna a júla každý deň od 10:30 rána do 19 hodiny. V auguste a v septembri je už otvorený len cez víkendy od 10:30 až do 18 hodiny.

Ak sa Vám článok páčil, nezabudnite ho zdieľať. 

tabula pri vstupe
tabula pri vstupe tobogan lievik white water toboganova cast aquaparku modry tobogan
Zabavné parky28.6.2016

     Mohlo by Vás zaujímať

San Francisco

Mesto na západnom pobreží USA.
Je veľmi oblúbenou turistickou lokalitou

Ktorá štvrť v New Yorku je najkrajšia?


Fórum o USA
Slideshow