times square

Nový rok na Times Square

Ako všade inde na svete, tak aj na Times Square v New Yorku sa Každý rok koná oslava nového roku . Tisíce ľudí sa stretnú pod holým nebom aby boli priamo v centre diania osláv .

Program sa začína o 6tej hodine večer lokálneho času (u nás o polnoci), kedy je novoročná guľa na budove One Times Square vysunutá na vrchol až do príchodu nového roku. Súčasťou sú vystúpenia rôznych známych osobností, umelcov či hudobníkov.

S čím počítať počas Silvestra na Times Square ?

Ak by si sa rozhodol navštíviť oslavu nového roka na Times Square musíš sa pripraviť na chladnejšie počasie nakoľko teplota v noci by sa mala pohybovať okolo 5°C. Ak chceš mať čo najlepšie miesto mal by si prísť ešte na poludnie 31. Decembra. Čím neskôr prídeš o to väčšia šanca je, že všetky dobré miesta už budú obsadené. Vstupné je zadarmo.

Ohňostroj na Times Square 2020 livestream

Na tomto odkaze môžeš sledovať živý prenos z Times Square počas silvestrovskej noci, ktorý začina o polnoci nášho stredoeurópskeho času(18:00 v New Yorku). Hlavný ohňostroj záčina o 6tej hodine nášho času. Nový rok v New Yorku bude o 6hodín neskôr ako u nás na Slovensku.

Ako vyzerala oslava príchodu roka 2019 si môžeš pozrieť vo videu nižšie

Ak sa ti článok páčil, budeme vďačný za zdieľanie
fb-share-icon

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.