najdrahsi prenajom new york

Najdrahší byt na prenájom v New Yorku

Náklady na bývanie v meste ako je New York sú obzvlášť veľké. Pohybujú sa v rade tisícok dolárov mesačne. Za malý 1 izbový byt zaplatíš na Manhattane priemerne 3700 dolárov. Momentálne sa však do ponuky dostal najdrahší apartmán histórií v New Yorku. Nachádza sa v jednom s najmodernejších mrakodrapov v New Yorku s názvom One57.

Čo všetko ponúka?

Mrakodrap One57 leží v srdci New Yorku hneď vedľa Central Parku v časti označovanej ako Midtown. Apartmán sa nachádza na 80. poschodí a rozprestiera sa na ploche 580m². S jeho okien, ktoré siahajú od podlahy až po strop môžeš vidieť nielen Central Park ako na dlani ale aj celé mesto či rieku Hudson. Apartmán pozostáva zo štyroch izieb. Hlavná spáleň má svoju vlastnú kúpeľňu a saunu. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi špičkovej technológie. Je snom každého milovníka varenia.

Rekordný mesačný prenájom

Za tento jedinečný apartmán si majitelia mesačne pýtajú rekordných 150 000 dolárov. Ak si však praješ byt prenajímať bez zariadenia tak tým ušetríš 25 tisíc a zaplatíš tak „len“ 125 tisíc. Stále je to však závratná čiastka. V našich končinách si za podobnú čiastku vieš kúpiť veľký priestranný byt. Momentálne je najdrahším bývaním na prenájom v celom New Yorku. 

Ak si zvedavý koľko zaplatíš za jednu noc v najdrahších hoteloch v New Yorku pozri si náš článok.

Ak sa ti článok páčil, budeme vďačný za zdieľanie
fb-share-icon

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.