six flags white water

Zábavný park Six Flags White Water

Ak patríš k milovníkom aquaparkov a chystáš sa do USA tak by ti nemal na zozname chýbať zábavný park Six Flags White Water, ktorý sa radí medzi najviac navštevované aquaparky v Amerike.

Čo padne počas leta lepšie ako ochladenie v studenej vode ? V aquaparku Six Flags White Water sa zabaví každý, či už ste dospelý alebo dieťa nájdete si tu svoje. Aquapark sa nachádza v severozápadnej časti mestaAtlanta v štáte Georgia. Pôvodne bol otvorený v roku 1984 pod názvom White Water Atlanta, neskôr v roku1999 bol však odkúpený spoločnosťou Six Flags, ktorá vlastní po USA množstvo zábavných parkov.

Areál parku je veľký 69 akrov alebo 280 000 mnájdete tu 24 rôznych atrakcií, medzi ktoré patria šmýkačky, tobogany, či divokú rieku.

Dnes Six Flags White Water patrí k najviac navštevovaným aquaparkom naprieč celou Severnou Amerikou. V roku 2012 cez jeho brány zavítalo cez pol milióna návštevníkov.

white water slides

Vstupné a iné poplatky

Ak plánujete navštíviť aquapark autom, tak počítajte s tým, že budete musieť zaplatiť denné parkovné, ktoré Vás vyjde na $20. Cena za denní vstup do areálu Six Flags White Water je $43.99. Deti do dvoch rokov majú vstup zdarma. Musíte však počítať aj s drahším jedlom, napríklad za pizzu a 4 poháre pitia zaplatíte až $40 alebo za cheesburger + pitie $15 čo nie je zrovna málo.

Otváracie hodiny

Aquapark je otvorený od mája do augusta každý deň od 10:30 rána do 19 hodiny. V septembri je už otvorený len cez víkendy od 10:30 do 18 hodiny.

Ak sa ti článok páčil, budeme vďačný za zdieľanie
fb-share-icon

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.